Skip to content Skip to footer

1995 yılında kurulan Metro Yapı, zemin malzemeleri ile ilgili çeşitli ürün ve markaların distribütörlüğünün ardından, Türkiye’nin önde gelen laminat parke üreticilerinden Kastamonu Entegre firmasının iş birliği ile ticari hayatına devam etmektedir.

Metro Yapı, yıllar boyunca  zemin malzemeleri alanında en iyi hizmeti sağlamış ve  en  çok kullanılan, 1. kalite ürünleri müşterileri ile buluşturmuştur. Bu anlamda sektörün en güvenilen ve öncü markalarından olan Harmony Floor, Metro Yapı’ nın tescilli markasıdır.

Bugüne kadar, kaliteli hizmet bilinci ile ilerleyen Metro Yapı, Laminat parke sektöründe, trend dekorlar ve ürün yelpazesi ile öncü olmuştur.

Misyonumuz, çalıştığımız firmalara sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile çözüm ortağı olabilmek ve bayilerimizin hizmet kalitesini en üst seviyelere taşıyabilmektir.Markamızın Türkiye’deki pazar ağını genişletmek ve kaliteli hizmet ilkesinden ayrılmadan sektörde sahip olduğu yeri daha ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Firmamız,  2018 yılından itibaren grup firması olan Metro Elektrik firması ile güçlerini birleştirerek sizlere, sektörün en kaliteli hizmetini sunmaya devam etmektedir.

Adresimiz

Şerifali, İbrahim Hakkı Sk. No:36, 34774 Dudullu Osb
Ümraniye / İstanbul

Sosyal Medyalarımız

*Renkler, ekran rengi/ışığı ve çözünürlüğe bağlı olarak orijinaline göre değişiklik gösterebilir.

Harmony Floor. Tüm Hakkı Saklıdır.